Ką padovanoti krikštynų ar vestuvių proga?

Krikštynos ir vestuvės pačios svarbiausios ir gražiausios gyvenimo šventės. Susirenka patys mylimiausi ir artimiausi. Norisi nudžiuginti mielomis mažomis ar didesnėmėmis dovanėlėmis. Visada sunku išrinkti dovanas. Norime Jums padėti ir pasiūlyti kelias idėjas kaip nustebinti vestuvių proga ir ką dovanoti krikštynų proga. 

Vestuvinės dovanos

Stalo kortelės su šaržu. Nustebinkite svečius maža, bet labai miela dovanėle. Stalo kortelė su vardu ir pieštu svečio šaržiuku. Jaunieji dažnai svarsto, kaip nustebinti svečius, kad dovana patikti visiems. Garantuojame, kad stalo kortelės su vardu ne tik padės svečiams rasti sėdėjimo vietą, bet kartu džiugins ir namuose. Kitoje kortelės pusėje parašyta šventės data, priims ir po daug metų Jūsų nuostabiausią šventę. 

Liudininkų puodeliai. Labai pamėgti liudininkų puodeliai šaržu. Šaržas nustebins šventės metu, o šiltas užrašas džiugins kiekvieną rytą. Pakuotė tai pat labai svarbu, tad susikomplektuojamas dovanos rinkinys dailioje dėžutėje pradžiugins ne tik akis, bet ir skrandį. …

Pinigų vokelis jauniesiems. Praktiška ir kartu įsimintina dovana šaržas su kišenėlė ar raišteliais pinigams. Šaržas pieštas pagal jaunųjų pomėgius, įsimintina 

Krykštynų dovanos

Stalo kortelės su šaržu. Nustebinkite svečius maža, bet labai miela dovanėle. Stalo kortelė su vardu ir pieštu svečio šaržiuku. Krikštynų stalo kortelės ypatingos, nes prie vardo paminima šeimos nario statusas, koks jis yra krikštukui. Rašoma mama Loleta, močiutė ZIta, prosenelė Ona. Stebina, kai tenka piešti net kelias kartas. Labai smagu tokias korteles piešti, analizuoti iš ko krikštukas paveldėjo akis, o iš ko lupas. Šeimos narių bruožai kartojasi ir keliauja iš kartos į kartą. Tokia dovana patikti visiems. Garantuojame, kad stalo kortelės su vardu ne tik padės svečiams rasti sėdėjimo vietą, bet kartu džiugins ir namuose. Kitoje kortelės pusėje parašyta šventės data, priims ir po daug metų Jūsų nuostabiausią šventę. 

Krikšto tėvų puodeliai. Labai pamėgti krikšto tėvelių puodeliai šaržu. Ant puodelio galima rinktis iš įvairaus piešinio. Ar tai būtų tik krikštuko šaržiukas ar pačių krikšto tėvų, o gal pavaizduojame visus kartu. Piešinio pasirinkimą įtakoja ar krikšto tėvai yra pora. Nepamirškime, kad puodeliai papuošiami ir užrašais, toks sprendimas dovaną padaro asmeniškesnę, o šiltas užrašas džiugins kiekvieną rytą. Pakuotė tai pat labai svarbu, tad susikomplektuojamas dovanos rinkinys dailioje dėžutėje pradžiugins ne tik akis, bet ir skrandį.

Šeimos šaržas. Šaržas tai švelniai stilizuotas šeimos portretas. Patogumui siūlomi kelių spalvų ir dydžių rėmeliai. Kad šeimos piešinys atrodytų išraiškingesnis, prabangesnis siūloma rinktis rėmelius su pasportu. Pasportas, tai spalvotas kelių milimentų storio kartonas dedamas tarp piešinio ir rėmelio.  

 

Recent Posts

Meniu

Super kaina! Tušinukas su graviravimu tik 0,60 € Ribotas kiekis! Nepraleisk progos įsigyti vardinį tušinuką sau ir nepamiršk kolegų!

Informuojame, kad šioje svetainėje naudojami slapukai (angl. cookies). Sutikdami, paspauskite mygtuką „Sutinku“ arba naršykite toliau. Savo duotą sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami savo interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus.