Autorių teisių apsaugos taisyklės

Aktuali Taisyklių redakcija 2021-04-16

  1. SĄVOKOS

1.1. Pardavėjas – UAB Metalija, prekinio ženklo vardas – Dovanų parkas, juridinio asmens kodas 303272994, adresas  Jutiškių k. 8, Jutiškiai, LT-38433 Panevėžio r., PVM mokėtojo kodas 100013485412.

1.2. E-parduotuvė – ši elektroninė parduotuvė, esanti adresu www.dovanuparkas.lt.

1.3. Jūs / Naudotojas – bet koks fizinis ar juridinis asmuo, kuris bet kokiu būdu naudojasi E-parduotuve.

1.4. Prekės / paslaugos – visa, kuo prekiaujama E-parduotuvėje. Toliau Taisyklėse nurodomos ‘prekės’ apima ir paslaugas, kai E-parduotuvėje parduodamos prekės ir paslaugos, nebent Taisyklėse nurodyta kitaip.

  1. AUTORIŲ TEISIŲ APSAUGA

2.1. Visos autorių teisės į E-parduotuvę ir joje pateiktą informaciją, įskaitant, tačiau neapsiribojant, visus joje pateiktus duomenis, tekstus, dokumentus, atvaizdus, skaičius, grafikus, įrašus (vaizdo ar garso) ir kompiuterinius kodus, yra saugomos Lietuvos Respublikos autorių teisių ir gretutinių teisių įstatymo nustatyta tvarka.

2.2. Naudotojams ir bet kuriam trečiajam asmeniui yra draudžiama be išankstinio raštiško Pardavėjo sutikimo bet kokia forma platinti, atkurti, skelbti ar kitaip naudoti E-parduotuvėje esančią informaciją pažeidžiant Pardavėjo intelektinės nuosavybės teises.

2.3. Pardavėjas saugo visas turimas teises į kūrinius, naudojamus E-parduotuvės veiklai vykdyti, kurių atvaizdai pateikiami E-parduotuvėje.

2.4. E-parduotuvėje pateikiami trečiųjų asmenų intelektinės nuosavybės objektai ir teisės yra saugomos tokių trečiųjų asmenų.

2.5. Pirkėjas įkeldamas tekstus, nuotraukas ar kitus grafinius vaizdiniu skirtus asmeninių prekių gamybai prisiima atsakomybę dėl autorių teisių. Pardavėjas įsipareigoja Pirkėjo įkeltą medžiagą naudoti tik prekės gamybai.

  1. BENDROSIOS NUOSTATOS

3.1 Šios taisyklės bendrųjų bendrųjų prekių pirkimo E-parduotuvėje taisyklių dalis, su kuriomis galite susipažinti čia: www.dovanuparkas.lt/pirkimotaisykles.

3.2. Šios Taisyklės yra reguliuojamos taikomų Lietuvos Respublikos ir Europos Sąjungos teisės aktų.

3.3. Kilus nesutarimams dėl šių Taisyklių taikymo, jie yra sprendžiami derybų būdu. Šalims nepavykus susitarti, ginčai galutinai sprendžiami Lietuvos Respublikos įstatymų nustatyta tvarka.

Meniu

Super kaina! Tušinukas su graviravimu tik 0,60 € Ribotas kiekis! Nepraleisk progos įsigyti vardinį tušinuką sau ir nepamiršk kolegų!

Informuojame, kad šioje svetainėje naudojami slapukai (angl. cookies). Sutikdami, paspauskite mygtuką „Sutinku“ arba naršykite toliau. Savo duotą sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami savo interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus.