Apie mus

Mes

Dovanų parkas gimė apjungus dviejų kūrėjų sritis. Mūsų idėja suderinti rankų darbą ir technologijas kuriant asmenines dovanas. Metalo stiprumas ir ilgaamžiškumas susijungė su suasmenintu dizainu, kad džiugintų Jūsų artimuosius ir puoštų Jūsų namus.

Mėgstate dovanas? Prisijunkite prie „Dovanų parkas” komandos.

Dovanokime emocijas

Gebėjimas kurti – tai didžiausia dovana, kuria dalinamės. Kartu sukūrsime unikalaus dizaino produktus, kurie privers šypsotis, juk geriausia dovana pagaminta galvojant apie artimą asmenį.

„Geriausia dovana – padovanoti šypseną”

Dovilė

Mėgstu gauti dovanas ir dar labiau jas dovanoti. Siūlau savo rankomis sukurtas dovanėles su asmeniniais piešiniais, šaržais.  Piešdama dėmesingai tyrinėju veido bruožus, charakterį, kad kiekvienas piešyje atpažintų save. Kurdama metalo gaminių dizainą atsižvelgiu į Jūsų norus, bet kartu pasiūlau naujus variantus tinkamiausius Jūsų situacijai.

Pasirūpinsiu, kad dovanėlės laiku ir saugiai pasiektų Jūsų namus.

Metalo dovanos – vyrams

Metalo stiprumas vertinamas vyrų. Garantuojame, kad metalinės dovanos patiks vyrams, nes jie patys jas perka. Praktiškus gaminius papuošiame ir paverčiame dovanomis. 

„Geriausia dovana – naudojama dovana”

Simas

Pomėgis gaminti kalviškus gaminius tapo verslu. Grįžtantys klientai – garantas, kad esu savo kelyje. Orientuojuosi į tvirtumą ir gaminio praktiškumą.

Garantuoju stiprius, ilgaamžius gaminius tinkančius puošti tiek vidaus, tiek išrorės erdves.

Meniu

Super kaina! Tušinukas su graviravimu tik 0,60 € Ribotas kiekis! Nepraleisk progos įsigyti vardinį tušinuką sau ir nepamiršk kolegų!

Informuojame, kad šioje svetainėje naudojami slapukai (angl. cookies). Sutikdami, paspauskite mygtuką „Sutinku“ arba naršykite toliau. Savo duotą sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami savo interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus.